Доставка піци по Івано-Франківську

Замовити нашу піцу ви можете за телефонами (066) 403-00-99, (096) 882-00-99 або прямо на сайті.

Після замовлення, Вам зателефонує адміністратор для уточнення замовлення і адреси доставки.

Ми приймаємо замовлення щоденно, з 10:00 до 21:30.

Вартість доставки по місту Івано-Франківськ складає 40 грн. Якщо сумма замовлення більша ніж 300 грн - доставка безкоштовна!

Доставка в межах 1км від піцерії вартує 30 грн.

Доставка в приміську зону (с. Вовчинець, с. Угорники, с. Микитинці, с. Хриплин, с. Крихівці) коштує 60 грн. При замовленні від 400 грн - вартість доставки 40 грн! При замовленні від 600 грн - доставка в приміську зону безкоштовна! Для замовлення доставки піци за межами приміської зони - можливість, час та вартість доставки повідомить адміністратор по телефону.

Доставку по місту здійснюємо протягом 1 години після підтвердження замовлення. В години пік, при заторах, у святкові дні чи при великому завантаженні, доставка може відбуватись довше, орієнтовний час доставки адміністратор повідомляє по телефону. Доставка в приміську зону здійснюється протягом 1-2 годин. Коли кур'єр приїде - він зателефонує до Вас.

Доставка піци здійснюється в термоконтейнері, тому піца приїжає гарячою. Гарячі страви також запаковуються у термобокси.

Оплата здійснюється готівкою при отримані. Можливість оплати на картку уточнюйте по телефону у адміністратора. В разі якщо сума замовлення перевищує 600 грн, потрібно здійснити попередню оплату в розмірі 30% від суми замовлення. Для цього кур'єр приїде по передоплату.

Ви можете замовити та забрати піцу самостійно з піцерії CosmoPizza, за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 99.

Забираючи піцу самостійно - ви економите, та отримуєте знижку 10% від замовлення.